










1 / 11
TAG Heuer - 3000 Professional - Zonder minimumprijs - 934.213 - Heren - 1980-1989
TAG Heuer
Huidig Bod
US$ 127
Resterende Tijd
1d 14h
26 bids20 watching
Ga naar VeilingWe mailen je 24 uur en 1 uur voordat deze veiling eindigt.
Vind je deze mooi?
Krijg als eerste bericht wanneer nieuwe veilingen starten, en mis nooit de veilingen die bijna eindigen. Twee mails per week. Geen spam.
Over dit horloge
Nu beschikbaar op de veiling van Second Vintage
Een klassieke TAG Heuer sporthorloge uit de jaren 80 in het ontwerp, dit referentienummer 934.213 valt op door de opvallende 12-zijdige bezel en een uitzonderlijk goed bewaarde, textuurachtige zilveren en grijze wijzerplaat.
Merk: TAG Heuer
Model: 3000 Professional
Referentienummer: 934.213
Aandrijving: Quartz kaliber 955 414
Wijzerplaat: Textuurachtige zilveren/grijze met fluorescerende indices
Hoogte/Ø kast: 37 mm (exclusief kroon)
Kastmateriaal: Roestvrij staal, gouden bezel en accenten
Productiejaar: Jaren 1980
Conditie: Goede vintage staat.
Wijzerplaat en wijzers
De wijzerplaat heeft een nette, uitstekend leesbare textuurige zilveren/grijze afwerking die nog steeds bijzonder goed bewaard is. De aantrekkelijke subtiele textuur biedt een uitstekende achtergrond voor de scherpe, onbeschadigde gedrukt tekst. De fluorescerende markeringen vertonen een gelijkmatige, milde veroudering zonder significante achteruitgang. De gouden Mercedes-stijl wijzers behouden hun oorspronkelijke uitstraling, vertonen slechts lichte ouderdomsoxidatie bij vergroting, terwijl het fluorescente materiaal perfect overeenkomt met de wijzerplaatindices.
Kast en glas
De mat gesandstraalde roestvrijstalen kast toont eerlijke slijtage die past bij zijn leeftijd en het aard van een toolwatch. Matige krassen en hanteringssporen zijn aanwezig op de zijkanten en lugs, en de randen tonen normale slijtage. De horloge heeft een kenmerkende 12-zijdige bezel, ontworpen met kleine uitsteeksels op elke facet voor betere grip. Deze bezel vertoont aanzienlijk verlies van zijn goudkleurige plating overal, naast krassen, deukjes en enig verlies van zwarte verf binnen de gegraveerde cijfers. De gesigneerde gouden kroon toont ook zichtbare slijtage en platingverlies aan de randen. Een vlak glas beschermt de wijzerplaat en ziet er helder uit zonder grote krassen of chips.
S Movement
In de kast tikt het quartz kaliber 955 414, gemerkt met zeven juwelen. De beweging oogt schoon met een batterij geplaatst, zonder duidelijke tekenen van corrosie of vocht schade. Het kaliber is duidelijk gegraveerd met TAG HEUER 1.90 en 955 414, wat de juiste periode-aanduiding weerspiegelt.
Band
Het horloge is voorzien van zijn originele gesigneerde armband, met twee-toned jubilee-stijl schakels en eindstukken gestempeld 457/3. Het is een sterk gebruikte originele armband met zware cosmetische slijtage, waaronder aanzienlijk verlies van goudkleurige plating op de middenschakels, evenals krassen en schuren over de schakels en de gesigneerde vouwsluiting. De armband past een maximale polslos tot 18 cm.
Conditie
Goede vintage staat. Het horloge presenteert een eerlijke, goed gedragen buitenkant die contrasteert met een uitstekend bewaarde wijzerplaat. De roestvrijstalen kast toont matige krassen en hanteringssporen, terwijl de goudkleurige bezel, kroon en tweekleurige armband zwaar platingverlies en schuren vertonen door regulier gebruik. De wijzerplaat en het glas blijven opmerkelijk schoon, en de quartz-beweging lijkt visueel schoon en goed onderhouden.
Afmetingen
De kastmaat is 37 mm (exclusief de kroon).
Opmerkingen
Deze referentie 934.213 biedt een fantastische textuur van de wijzerplaat en de kenmerkende geometrie van de 3000-serie bezel. Het is een zeer leesbaar en charismaal dagelijks te dragen horloge dat trots zijn gebruiksgeschiedenis toont terwijl het sterke wijzerplaat-esthetiek behoudt.
Geschiedenis
De TAG Heuer 3000-serie werd geïntroduceerd als standaard productiemodel in de jaren 80 en kende een relatief korte productieperiode, die iets meer dan vijf jaar in de catalogus bleef. Ontworpen met een zeer onderscheidende 12-zijdige bezel met kleine uitsteeksels op elke facet om grip te verbeteren, was de lijn gebouwd om zowel functioneel als visueel opvallend te zijn. Referentie 934.213 vertegenwoordigt de twee-tonige, driekleurige configuratie van deze serie, en weerspiegelt de definitieve esthetiek van sporthorloges uit de jaren 80 in een overgangsperiode voor het merk.
Betaling en verzending
- Betaling dient binnen 1–3 dagen na aankoop te worden voldaan.
- Je horloge wordt professioneel en veilig verpakt en vervolgens verzonden met tracking en verzekering voor gemoedsrust.
- We gebruiken snelle expressverzending, met een normale levering binnen 1–4 werkdagen, afhankelijk van de bestemming.
- Houd er rekening mee dat vintage horloges mogelijk kleine tekenen van slijtage, veroudering of imperfecties vertonen, wat normaal is voor horloges van deze leeftijd.
- Wij verzoeken je vriendelijk alle foto’s zorgvuldig te bekijken voor aanbieden. We fotograferen elk horloge vanuit meerdere hoeken om de zo nauwkeurig mogelijke afbeelding te bieden, en de foto’s vormen een belangrijk onderdeel van de beschrijving.
- De timegrapher-beoordeling, indien aanwezig, wordt gezien als een indicatie van de staat van de beweging onder volledig gespannen testomstandigheden. Zoals bij alle vintage horloges kunnen resultaten variëren bij dagelijks gebruik.
- Als je zorgen hebt over functionaliteit of defecten na levering, neem dan binnen 3 dagen na ontvangst contact met ons op zodat we kunnen helpen.
- Zoals bij alle gebruikte horloges geldt: waterbestendigheid wordt niet gegarandeerd.
- Als je vragen hebt, neem gerust contact op na het einde van de veiling.
/ Second Vintage
SKU: TAG-XXX-0002
Ontdek Meer Uitzonderlijke Uurwerken
Verken Huidige VeilingenMeer van TAG Heuer
Bekijk alle TAG Heuer horloges
1d 13h
TAG Heuer - S/el - Zonder minimumprijs - WG1213-K0 - Heren - 1990-1999
US$ 367

1d 14h
TAG Heuer - 2000 Professional - Zonder minimumprijs - 962.206-2 - Heren - 1990-1999
US$ 367

6d 16h
TAG Heuer - 1500 Series Professional - Zonder minimumprijs - 959.713G - Heren - 1990-1999
US$ 109

6d 16h
TAG Heuer - Professional - Zonder minimumprijs - 959706 D - Heren - 1990-1999
US$ 219
Recent verkochte TAG Heuer
Echte hamerprijzen uit ons archief.

Verkocht
TAG Heuer - Professional - No reserve price - WG1213-K0 - Men - 1990-1999
Prijs zichtbaar na 30 dagen

Verkocht
TAG Heuer - 2000 Professional - No reserve price - WE1211-R - Men - 1990-1999
Prijs zichtbaar na 30 dagen

Verkocht
TAG Heuer - Professional - No reserve price - 959.713G - Men - 1990-1999
Prijs zichtbaar na 30 dagen

Verkocht
TAG Heuer - 2000 Series Professional - No reserve price - WE1211-R - Men - 1990-1999
Prijs zichtbaar na 30 dagen






